Наверх
Поиск по сайту:
Автор Deluxe | 18-01-2012, 18:54 | Комментариев: 1 | Прочитано 14341 | Новость доступна на языках:

Діджей на корпоративне свято

Контакты:

Діджей і дискотека на корпоративне свято - один з найбільш відповідальних питань при підготовці будь-якої успішної розважальної програми. Корпоративні заходи, як і підготовка, організація і проведення корпоративних свят - дуже серйозна і відповідальна справа, з яким без спеціальних знань та підготовки впоратися просто неможливо. Deluxesound, зі своїми найкращими діджеями і звукорежисерами займає одне з чільних місць на ринку корпоративного відпочинку в Україні, ми маємо неповторний ніким, колосальний досвід проведення кращих шоу-програм - і це тільки невелика частина нашої повсякденної роботи. Робити Ваш свято більш музичним, більш веселим і незабутнім, наше покликання! Відмітна особливість роботи діджеїв компанії Deluxesound - незмінно високий рівень діджеїнгу будь-якого заходу, будь це корпоратив невеликої фірми в невеликому рестоанчіке або масштабна корпоративну подію за межами країни.

DJ на корпоратив DJ на корпоратив DJ на корпоратив

 Замовлення професійних діджеїв до святкових дат та Новорічних свят, стає все більш популярним і проведення корпоративних заходів без їх участі вже складно собі уявити. Досвідчений діджей - це стильно, модно і престижно. Замовлення Dj на корпоратив піднімає на новий рівень авторитет компанії, а ретельно продумана організація корпоративних заходів радує співробітників, що, в свою чергу, сприяє створенню більш згуртованого і плідно працюючого колективу.

DJ на корпоратив DJ на корпоратив DJ на корпоратив

Діджей Deluxesound на корпоративі завжди повинен працювати в унісон в парі з МС або ведучими. На всі фрази ведучих згідно з корпоративним сценарієм, на всі конкурси у діджея завжди готова потрібна композиція чи музична підкладка. Наші діджеї завжди у формі і готові до роботи. У нас завжди все напоготові. Як правило, ми завжди перед корпоративними заходами обговорюємо з замовником всі музичні уподобання. Наші діджеї грають і сучасну музику, і не забуваємо про всі хіти  минулих років.

DJ на корпоратив DJ на корпоратив DJ на корпоратив

Діджей на корпоратив від компанії Deluxesound - кращий вибір умілих управлінців , які дбають про працівників своєї компанії. Успішний та  пам'ятний корпоративний захід - прекрасний метод згуртування колективу для ефективної роботи. І далеко не останній винуватець відмінного настрою і улюбленої музики музики - це Діджей. Спільні корпоративні свята дуже сприяють об'єднанню співробітників фірми в одну велику трудову сім'ю. Ви завжди можете замовити професійних творців відмінного корпоративного настрою.
А взагалі не варто забувати що DJ завжди працює для вас, що скажете - то й поставить. Наш коник - Яскрава танцювальна програма з чудовою оригінальною танцювальною музикою ... Чарівне настрій гарантуємо!

DJ на корпоратив DJ на корпоратив DJ на корпоратив

Сколько стоит наша работа? Стоимость наших услуг рассчитывается индивидуально в каждом конкретном случае. Любой заказ Клиента для нас уникален. Итоговая стоимость работ рассчитывается в зависимости от конкретного заказа и его особенностей.
Для уточнения цены - пожалуйста, заполните форму Техническое Задание и наши специалисты свяжутся с вами.

Есть вопросы? Просто позвоните 096-22-44-222 и наши специалисты всегда Вас проконсультируют.

События с Deluxesound:
Чорноморські ігри 2019. Півфінал Чорноморські ігри 2019. Півфінал.  Саунд-дизайн фестивалю «Чорноморські Ігри 2019» DeluxeSound Djs
DeluxeSound Djs на Santa Muerte Carnival 2019 Фото- и видеоотчеты с Santa Muerte Carnival 2019. Dj Slap на Santa Muerte Carnival 2019.  Саунд-дизайн фестивалю «Santa Muerte Carnival 2019» DeluxeSound Djs
DeluxeSound project «Музика квітучої країни» DeluxeSound project «Музика квітучої країни»
День батька разом з ICTV та UNFPA на ВДНГ День батька разом з ICTV та UNFPA на ВДНГ
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування»
День Святого Миколая та Відкриття головної ялинки України 2019 на Софійський площі. DeluxeSound Dj's Exclusive Mix — Dj Slap & НАОНІ Orchestra День Святого Миколая та Офіційне відкриття головної ялинки України 2019 на Софійський площі. DeluxeSound Dj's Exclusive Mix - Dj Slap & НАОНІ Orchestra
Champions Club Kiev. «Шахтер» - «Лион» - DeluxeSound инсталляция в НСК «Олимпийский» Champions Club Kiev. «Шахтер» - «Лион» - DeluxeSound инсталляция в НСК «Олимпийский»
Дискотека 80-х во Дворце Спорта. C.C.Catch, Joy, Bad Boys Blue, Lian Ross & DeluxeSound Djs Дискотека 80-х во Дворце Спорта. C.C.Catch, Joy, Bad Boys Blue, Lian Ross & DeluxeSound Djs
Опубликовать
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

           

Hаписал: Deluxe, 27 июня 2012 14:44
Комментариев: 310 Тема:
Администраторы
Правила разговора с DJ
1. Поступай с DJ’ем так же, как ты хотел бы, чтобы поступали с тобой!
2. DJ не знает и ему абсолютно все-равно, сколько времени, какое сегодня число, день недели, государственный\ церковный \ неофициальный \ любой другой праздник, год и т.п.
3. DJ не умеет «чисто и реально базарить». Он умеет только разговаривать.
4. “Этой классной песни” НЕТ!!!
5. У DJ’я нет сигареты, зажигалки, ручки, листика, салфеток, носовых платков, лекарств, телефона, туалетной бумаги, розетки, удлинителя, батареек, зарядного устройства для Nokia, воды и наркотиков.
6. DJ не знает, где Малой, Лысый, Косой, Кривой и все прочие инвалиды.
7. DJ не видел (и не хочет видеть) «новый обалденный клип» кого бы то ни было.
8. DJ’ю не интересно знать, кто с кем вчера подрался \ познакомился \ напился \ переспал \ посрался \ расстался.
9. DJ не занимается покупкой \ продажей краденых мобилок, оргтехники, антиквариата, чёрных \ цветных \ драгоценных металлов, автомобилей и наркотиков.
10. DJ один. И поскольку он DJ, то он сам решает, какую музыку ставить, невзирая на то, что каждый считает себя трижды крутым и четырежды продвинутым.