Наверх
Поиск по сайту:
Автор admin | 8-02-2012, 17:09 | Комментариев: 0 | Прочитано 10704 | Новость доступна на языках:

Оренда звуку для літніх кафе

Контакты:

Музичний супровід у закладах літнього типу, це звук, який необхідний тільки на період теплої пори року. Більш того, купувати дороге і професійне обладнання в таких випадках абсолютно ні до чого. Витрати підуть не тільки на оплату самого обладнання, але і на його інсталяцію у закладі. Більш того, по закінченню літнього сезону куплену апаратуру необхідно буде десь зберігати, і до наступного сезону вона буде «висіти» мертвим вантажем, що не є добре для обладнання такого типу.

Аренда звука для летних кафе Аренда звука для летних кафе Аренда звука для летних кафе

Значно дешевше і простіше взяти обладнання в оренду, так як ви не витрачаєте зайвий час і гроші на здійснення самого процесу.
Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з оренди звуку для літніх майданчиків і озвучування літніх типів кафе, звуку для пляжних дискотек і на літній терасі. Наші фахівці підберуть максимально комфортний варіант звукового оформлення для вашого закладу та проведуть інсталяцію обладнання. Ми гарантуємо супровід впродовж всього орендного терміну.

Теги по темі: Замовити в оренду обладнання для літніх кафе. Прокат обладнання для пляжних дискотек. Звукове та світлове обладнання для дискотеки на терасі.

Сколько стоит наша работа? Стоимость наших услуг рассчитывается индивидуально в каждом конкретном случае. Любой заказ Клиента для нас уникален. Итоговая стоимость работ рассчитывается в зависимости от конкретного заказа и его особенностей.
Для уточнения цены - пожалуйста, заполните форму Техническое Задание и наши специалисты свяжутся с вами.

Есть вопросы? Просто позвоните 096-22-44-222 и наши специалисты всегда Вас проконсультируют.

События с Deluxesound:
День батька разом з ICTV та UNFPA на ВДНГ День батька разом з ICTV та UNFPA на ВДНГ
Champions Club Kiev. «Шахтер» - «Лион» - DeluxeSound инсталляция в НСК «Олимпийский» Champions Club Kiev. «Шахтер» - «Лион» - DeluxeSound инсталляция в НСК «Олимпийский»
GROHE Truck Tour 2017 Украина GROHE Truck Tour 2017 Украина
День Добра День Добра
Флешмоб к 25-летию Народной хореографической мастерской "Мальва" Флешмоб к 25-летию Народной хореографической мастерской "Мальва" на парковке перед ТРЦ Терминал в г. Бровары
Технічне забезпечення конкурсу на зайняття вакантних  посад державних службовців територіальних органів Держлісагентства Технічне забезпечення конкурсу на зайняття вакантних  посад державних службовців територіальних органів Держлісагентства
Акція «Подаруй щастя» у ТРЦ Gulliver Акція «Подаруй щастя» у ТРЦ Gulliver
"Праздник любви. Gorod S" в Gulliver  "Праздник любви. Gorod S" в Gulliver
Опубликовать
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.