Наверх
Поиск по сайту:
Автор Ra | 27-06-2013, 08:26 | Комментариев: 0 | Прочитано 3275 | Новость доступна на языках:

Біло-чорне щастя

Бело-чёрное счастье Бело-чёрное счастье Бело-чёрное счастье

Щастя буває різним…Буває пафосним, заможним, екстремальним, тихим, домашнім, компанійним, яскравим і тьмяним… Простіше зазначити, це відчуття має для кожної людини свій колір і смак. А от для героїв цієї історії воно стало монохромним) Ні-ні, я зовсім не мав на увазі героїв слізних розповідей про людей з вадами зору. Просто сьогодні ми мали честь працювати на дуже стильному і душевному весіллі!

Бело-чёрное счастье Бело-чёрное счастье Бело-чёрное счастье

Хмільний запах хвої та зелені відкритого майданчику ресторану «Трипілля» наповнений лементом пташок і розмовами персоналу при підготовці був буквально пронизаний атмосферою старих добрих чорно-білих фільмів про любов. Це тому, що і дизайн, і молодята, і гості, і навіть повітряні кульки на кронах дерев були пофарбовані у ці два класичних кольори. Інь та Ян… Чоловік і Жінка… Одвічне протистояння та взаємозалежність протилежностей… Багато підтекстів можна було вкладати у це лаконічне і витримане дизайнерське рішення.

Бело-чёрное счастье Бело-чёрное счастье Бело-чёрное счастье

Я думаю марно описувати весь захват, що не відпускав присутніх впродовж церемонії реєстрації нової сім`ї. Ще більше відчуття ейфорії додавало звучання живої акустичної гітари з найромантичнішими композиціями всіх часів та народів.

А святкування в залі взагалі годі намагатися відтворити словами! Це і веселі жарти, і невимушене спілкування, і шалені танці, і цікаві конкурси з призами, і…і…і… Багато всього було сказано і зроблено цього вечора. Але найдивовижніше те, що музичний супровід заходу настільки відрізнявся від стандартних гопацульок, що працювати (особисто мені) було легко і приємно! Elton John, Elvis Presley, Sting, Seal і ще багато-багато інших голосів, що не можуть не викликати глибокі емоції, дарували відчуття легкої нірвани.

Не обійшлося, щоправда, без запальних вісімдесятих та якісного року (я думав, розгуляні гості розвалять терасу нестримними танцями та підспівуванням, чи то пак, підкрикуванням))

Бело-чёрное счастье Бело-чёрное счастье Бело-чёрное счастье

Тож ми від душі бажаємо цій неординарній парі довгого життєвого шляху і простого людського щастя!

Нестандартного погляду на звичайні речі!

Олекса Рогозін

 


Семейное торжество в комплексе «Rancho Wild West» Семейное торжество в комплексе «Rancho Wild West»
Семейное торжество в греческом ресторане PapaFeta Семейное торжество в греческом ресторане PapaFeta
Семейное торжество в ресторане «Терраса» Бутик-отеля «Воздвиженский» Семейное торжество в ресторане «Терраса» Бутик-отеля «Воздвиженский»
DeluxeSound инсталляция - Семейное торжество в ресторане Тандыр Семейное торжество в ресторане Тандыр-DeluxeSound инсталляция
Семейное торжество в ресторане Terra Nova Семейное торжество в ресторане Terra Nova
Семейное торжество в ресторане Прага Семейное торжество в ресторане Прага
Свадьба в "Gintanama Бриз"  Свадьба в "Gintanama Бриз"
Свадьба-проверка или «Да что ж за карма такая?» Последние тёплые деньки бабиного (или уж не знаю чьего) лета естественно предполагают всяческий отдых и массовые празднования. Не стал исключением и этот год. Действительно, первые месяцы осени традиционно насыщены процессами «отбраковывание и парования новых ячеек общества». Вот только не успел я ещё переудивляться со времени…

 • Вконтакте
 • Facebook