Наверх
Поиск по сайту:
Автор admin | 18-05-2013, 15:19 | Комментариев: 0 | Прочитано 2295

Зелена Толока

Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока
Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока

Толока – це стародавня традиція взаємопідтримки та допомоги. Нажаль, сучасний темп життя та недбале ставлення до довкілля призвели до того, що піклування потребують не тільки люди. Сама природа зараз просто вимагає уваги! І це прекрасно розуміють наші постійні партнери Coca Cola.

Вже вкотре під егідою цієї компанії ми разом проводимо заходи, які заохочують молодь до екологічного способу життя. Зелена толока не стала виключенням… Всі свідомі і бажаючі змогли приєднатися до прибирання столичного парку «Нивки». Для цього організатори зробили все необхідне: забезпечили повну екіпіровку необхідними матеріалами для очищення території від сміття, нагодували та напоїли учасників смачними сандвічами та брендовими напоями (ще й з собою дали)),  для всіх нестримних любителів рухливого дозвілля провели веломарофон… А найактивніша і найуспішніша команда отримала у нагороду велосипед!

Як на мене, подібні заходи не просто потрібні. Вони конче необхідні! Адже культурне і екологічне виховання починається з молоді.

 

Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока
Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока
Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока

Бережіть себе і свій світ!

Нестандартного погляду на звичайні речі!

Олекса Рогозін

Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока

   
Герої спортивного року - 2019 Герої спортивного року - 2019: - Саунд-дизайн DeluxeSoundDj's
Чорноморські ігри 2019. Півфінал Чорноморські ігри 2019. Півфінал.  Саунд-дизайн фестивалю «Чорноморські Ігри 2019» DeluxeSound Djs
DeluxeSound Djs на Santa Muerte Carnival 2019 Фото- и видеоотчеты с Santa Muerte Carnival 2019. Dj Slap на Santa Muerte Carnival 2019.  Саунд-дизайн фестивалю «Santa Muerte Carnival 2019» DeluxeSound Djs
DeluxeSound project «Музика квітучої країни» DeluxeSound project «Музика квітучої країни»
День батька разом з ICTV та UNFPA на ВДНГ День батька разом з ICTV та UNFPA на ВДНГ
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування»
День Святого Миколая та Відкриття головної ялинки України 2019 на Софійський площі. DeluxeSound Dj's Exclusive Mix — Dj Slap & НАОНІ Orchestra День Святого Миколая та Офіційне відкриття головної ялинки України 2019 на Софійський площі. DeluxeSound Dj's Exclusive Mix - Dj Slap & НАОНІ Orchestra
Champions Club Kiev. «Шахтер» - «Лион» - DeluxeSound инсталляция в НСК «Олимпийский» Champions Club Kiev. «Шахтер» - «Лион» - DeluxeSound инсталляция в НСК «Олимпийский»

  • Вконтакте
  • Facebook