Наверх
Поиск по сайту:
Автор admin | 18-05-2013, 15:19 | Комментариев: 0 | Прочитано 2712

Зелена Толока

Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока
Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока

Толока – це стародавня традиція взаємопідтримки та допомоги. Нажаль, сучасний темп життя та недбале ставлення до довкілля призвели до того, що піклування потребують не тільки люди. Сама природа зараз просто вимагає уваги! І це прекрасно розуміють наші постійні партнери Coca Cola.

Вже вкотре під егідою цієї компанії ми разом проводимо заходи, які заохочують молодь до екологічного способу життя. Зелена толока не стала виключенням… Всі свідомі і бажаючі змогли приєднатися до прибирання столичного парку «Нивки». Для цього організатори зробили все необхідне: забезпечили повну екіпіровку необхідними матеріалами для очищення території від сміття, нагодували та напоїли учасників смачними сандвічами та брендовими напоями (ще й з собою дали)),  для всіх нестримних любителів рухливого дозвілля провели веломарофон… А найактивніша і найуспішніша команда отримала у нагороду велосипед!

Як на мене, подібні заходи не просто потрібні. Вони конче необхідні! Адже культурне і екологічне виховання починається з молоді.

 

Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока
Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока
Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока

Бережіть себе і свій світ!

Нестандартного погляду на звичайні речі!

Олекса Рогозін

Зелена Толока Зелена Толока Зелена Толока

   
Champions Club Kiev. «Шахтер» - «Шериф» - DeluxeSound инсталляция в НСК «Олимпийский» Champions Club Kiev. «Шахтер» - «Шериф» - DeluxeSound инсталляция в НСК «Олимпийский»
Церемонія вручення національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2021 Найкращим вчителем України став Артур Продайков. Повний фотозвіт премії Global Teacher Prize Ukraine 2021
Champions Club Kiev. «Шахтер» - «Интер» - DeluxeSound инсталляция в НСК «Олимпийский» Champions Club Kiev. «Шахтер» - «Интер» - DeluxeSound инсталляция в НСК «Олимпийский»
Премьера нового трека от DeluxeSound Dj's - Била мене мати Премьера нового трека от DeluxeSound Dj's - Била мене мати
«Ми разом». Концерт солідарності з Білоруссю Brutto Nostra, NAVIBAND, NAKA, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, Друга Ріка, СКАЙ, Kozak System, Сергій Кузін та Соня Сотник на Концерті солідарності з Білоруссю «Ми разом»
49-й міжнародний фестиваль авторського кіно - «Молодість» 49-й міжнародний фестиваль авторського кіно - «Молодість» - Саунд дизайн DeluxeSoundDj's
Герої спортивного року - 2019 Герої спортивного року - 2019: - Саунд-дизайн DeluxeSoundDj's
Чорноморські ігри 2019. Півфінал Чорноморські ігри 2019. Півфінал.  Саунд-дизайн фестивалю «Чорноморські Ігри 2019» DeluxeSound Djs

  • Вконтакте
  • Facebook
-->