Наверх
Поиск по сайту:
Автор Deluxe | 28-06-2012, 23:19 | Комментариев: 3 | Прочитано 3387

Ярмарка ні к чьорту!©

 Ярмарка ні к чьорту!© Складається таке враження, що організатори найбільших етно - фестивалів вирішили цього року відбити будь - яке бажання в народних майстрів приймати участь в їхніх заходах надалі. Не встигли ми оговтатися після відверто провальної організації ярмарку на Країні мрій, як несподіваною дивиною порадували керманичі Трипільського кола, що традиційно проводиться у Ржищеві під Києвом. На Параді стихій, п`ятому за порядком зльоті поціновувачів української культури, якось дуже несподівано було вирішено ввести на території Кола свою валютну одиницю, назвемо її Трикупон! Тільки от яка цікава штука: купити трикупони можна при вході на фест один до одного з гривнею, а от якщо, не приведи Господи, Ви не використаєте їх, то обміняти на національні грошові знаки зможете вже з втратою десяти відсотків їх покупної вартості, тобто по 90 копійок за трикупон! Цікаве рішення? Організована вся ця катавасія з дуже простої причини – щоб отримати десятину з прибутку майстрів та продавців на території ржищівських степів! А надто така умова є цікавою ще й із-за того, що є абсолютно несподіваною! Ані в офіційних умовах участі на сайті, ані в інших джерелах про такі зміни в правилах проведення Трипілля немає ні слова! Всі гості дізнаються про це безпосередньо перед входом на територію. А це, вибачте, 35 км від Києва і далеко не всім захочеться повертатися ні з чим, а особливо з такої брендової події! Хоча варто відзначити досить розумну політику організаторів. За півмісяця, коли ні про які трикупони ніхто й не снив, місця на ярмарку та квитки на Коло продавалися за півціни! Тобто майстри та гості вже заздалегідь заплатили за участь, вважаючи, що то така турбота про найбільш активних прихильників фестивалю! От тепер і маєш! Мишоловка спрацювала…
 Ярмарка ні к чьорту!© Найсмішніше при цьому ще відвертий радянський слід в реєстрації обмінного процесу! Кожен гість, кожне прізвище фіксується за кількістю придбаних купонів. Тобто більше суми, яку Ви принесли, винести Ви можете тільки за «оброк» організаторам! А тепер, шановні читачі, уявіть багатотисячний фестиваль з повним списком зареєстрованих учасників зі своїми нажитками! Це величезна плутанина, завдяки якій, гроші за зароблені або просто невитрачені трикупони можна буде отримати… увага! протягом тижня після закінчення фестивалю! Вибачте мене, шановні, але це просто дурня!
  Абсолютно логічно, що більшість майстрів продовжує працювати зі звичними грошовими знаками. Але при цьому нервово озираючись, косячи на сусідів та очікуючи репресій! «Показова гостинність та чудова атмосфера» просто пашіє в повітрі такого відомого та улюбленого до цього моменту Трипільського кола!
  Приємного відпочинку та добросовісних партнерів, дорогі друзі!
 Нестандартного погляду на звичайні речі!
Олекса Рогозін


О пользе качественных микрофонов или Тяжела и неказиста О пользе качественных микрофонов или Тяжела и неказиста
Новый инцидент с гимном Новые истории о перепутанных гимнах
Прыжок с высоты 10 метров  в зрителей Американский Рэппер Джордж Watsky, прыгнул  на зрителей с высоты более 10 метров на зрителей концерта.. В итоге травмы у нескольких человек, у одного поломана рука.. Ватски отделался синяками и ушибами .. А жаль !
Потапа и Настю хотят по тихому лишить почетного приза! Потапа и Настю хотят по тихому лишить заслуженного исполнения Гимна России на открытии Сочинской олимпиады!
Голое шоу Голое шоу
Welcome to абсурд! Сразу извиняюсь за нестандартность репортажа , но я хотел бы поделиться с вами не впечатлениями о свадьбе ( которая прошло довольно неплохо!) , А о том , как даже самые благие принципы ведения дела можно превратить в идиотизм одним лишь бездумным максимализмом .  
Покажи сиськи в клубе и стань звездой Ютуба. (18+) Покажи сиськи в клубе и стань звездой Ютуба. (18+)
Концерт Infected Mushroom в Москве был прерван наркополицейскими или А чё они нас не пускают?( Концерт Infected Mushroom в Москве был прерван наркополицейскими

  • Вконтакте
  • Facebook
Hаписал: Sound, 29 июня 2012 23:42
Комментариев: 130 Тема:
Администраторы
А Вы говорите - Почему нет мяса? Потому что свиньи вышли в люди, коровы вышли замуж, козлы женились, бараны защитили диссертацию и правят страной, а куры сдохли со смеху!
Hаписал: Ra, 28 июня 2012 23:41
Комментариев: 56 Тема:
Гости
Спасибо за участие в жизни простых народных мастеров)) Негодую по этому поводу пол-дня!

[img][/img]
Hаписал: Deluxe, 28 июня 2012 23:27
Комментариев: 310 Тема:
Администраторы
Организаторы отнеслись к гостям фестиваля, так же как Мавроди к вкладчикам МММ... Развод - куда вы денетесь с подводной лодки !
Спасибо за инфу! Не поедем !