Наверх
Поиск по сайту:
Автор Deluxe | 10-06-2012, 23:34 | Комментариев: 0 | Прочитано 5229 | Новость доступна на языках:

День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1!

      День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1!

День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1! День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1! День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1! День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1!

Знаєте, сьогодні почувши, як темний- претемний (як то політкоректно?) афро-українець відповідає продавчині «Дякую!», я зрозумів — от воно, Євро! На свій сором, дістатися київської фан-зони мені вдалося тільки на третій день після відкриття. Відверто кажучи, по дорозі до Майдану в око втраплялися значні руйнівні наслідки ранкового буревію, тож і настрій став потроху валитися, як дерева, що часто-густо висіли на лініях електропередач! Коротше кажучи, їхали до центру ми дещо боязно. Проте побачене нас не стільки злякало, скільки здивувало! Вся Фан-зона мерехтіла різнобарвними стягами, футболками, перуками, кашкетами, пов`язками та іншою атрибутикою футбольних вболівальників з усієї Європи! Футбольна лихоманка проявлялася не тільки у палаючих очах, широких рухах та максимально радісному настрою. Вона має фізичні симптоми, у вигляді хаотично висипаючих по тілу плям, дуже схожих на прапори улюблених збірних. Місце реальної прописки плямами не проступає)

День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1! День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1! День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1! День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1!

  Моє знайомство з головною спортивною подією континенту почалося одразу на вході до території вболівальників. Дуже тендітна і мила дівчина з написом Сек`юріті так ласкаво попросила нас… відкрити сумку,що з огляду на її благаючі очі, навіть якби я був терористом -- я б здався одразу! До речі, якщо Ви плануєте захищатися від непогоди парасолькою, не беріть з собою довгі парасолі-тростини, бо в Вас одразу впізнають кілера і дивитися на це свято життя Ви будете з-за паркану) І взагалі, краще ознайомитись з повним переліком заборонених у Фан-зоні  речей, що легко зробити, маючи руки, інтернет та навики написання запитів на сайтах-пошуківцях)

  Другим враженням була компанія дуже веселих та життєрадісних шведів. Хлопці, напевно, настільки пройнялися українською гостинністю, що вирішили, начебто мені вкрай необхідний пластиковий браслет одного з титульних партнерів чемпіонату. Шведи хлопці серйозні, вирішили – нагородили! Весь день після того був у легкому шоці – на моїй землі мене так зустрічають гості! Приємно)

   Загалом атмосферу на Хрещатику можна назвати «Великим Тином». Тобто всі, як то прийнято формулювати, кияни та гості міста вільно тинялися  у пошуках різноманітних вражень. А подивитись було на що! Цілими зграйками перебігали аніматори у стилізованій формі граючих сьогодні команд. Посеред Хрещатику стояв трон з купою футбольної атрибутики для всіх бажаючих, хоча б на фото, відчути себе королем футбольного Олімпу. Таємнича палатка Passion meter закликала перевірити, хто найтемпераментніший вболівальник Європи. Від всіляких соц. опитувань, рекламних кампаній, спеціальних пропозицій, спортивних змагань та спонсорських розіграшів чогось цінного просто мерехтіло в очах! Активні шведи, стримано-зацікавлені  англійці, голосні  іспанці, напарфумлені італійці, рудоволосі ірландці, й такі вже рідні поляки, росіяни та білоруси! Дружина, що саме зараз вивчає сербсько-хорватську, безпомилково запеленгувала ще й компанію хорватів, які саме шукали комфортні місця для перегляду матчу своєї збірної.

  На жаль, подивитися  трансляцію матчів на величезному екрані змоги ми не мали за браком часу. Тому якомога швидше поспішили додому, особливо з огляду на звістку про наближення ще одного тайму боротьби людей з негодою.

День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1! День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1! День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1! День третій, або Порося Фунтик : Тхір Фред – 1:1!

 Проте остання, почута мною, інформація викликала цікаву думку, що Євро 2012 це змагання  не тільки кращих футболістів, а ще й тварин, які на них ставлять)) Якраз перед відходом нас зовсім дезорієнтували інформацією, що наші основні Євро-пророки Порося (380 кг!) Фунтик та Тхір Фред у першому ж сьогоднішньому матчі Іспанія-Італія передбачили перемогу різних команд! Тож ми ще дужче полетіли дізнатися, кому ж цих зоо-характерників можна довіряти! Треба ж хоч комусь у цій країні вірити! Як не свиням,то тхорам і навпаки)

  Як висновок, можу сказати, що всім невдоволеним і критикуючим у всіляких форумах, соц. мережах та різних спільнотах «коментаторам» Євро, слід просто хоча б раз зануритися у багате, різнокольорове, позитивне, по-дружньому радісне життя Фан-зони. Людоньки, виходьте з віртуалу! Тут добре! Не шукайте негативу, бо він Вас знайде! Чекайте на інші репортажі на нашому сайті! Приємного вболівання!

 Нестандартного погляду на звичайні речі!

Олекса Рогозін

Фото Алла Рогозіна

 

 


    
Добропарк 2022. DeluxeSound DJ's - Myroslav Skoryk: Melody Добропарк 2022. DeluxeSound DJ's (Dj Polinka & Dj Slap) - Myroslav Skoryk: Melody
Церемонія вручення національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2021 Найкращим вчителем України став Артур Продайков. Повний фотозвіт премії Global Teacher Prize Ukraine 2021
Відкриття експозиції «Еволюція Діджеїнгу. Pro» у ТРЦ «River Mall» Відкриття експозиції «Еволюція Діджеїнгу. Pro» у ТРЦ «River Mall» 
Диджей с оркестром: DeluxeSound Djs (Dj Slap) & HAOHI Orchestra - Новый год 2020 на Софие: Закрытие DeluxeSound project "Диджей с оркестром": DJ Slap & HAOHI Orchestra. Новый год 2020 на Софие: Закрытие 
M1 Music Awards 2018. 4 Seasons во Дворце Спорта M1 Music Awards 2018. 4 Seasons во Дворце Спорта (01/12/2018)
Гала-концерт та фінал конкурсу «Хіт-конвеєр 2018: III Сезон» на Троїцькій площі Фотозвіт гала-концерту та фіналу конкурсу «Хіт-конвеєр 2018: III Сезон» на Троїцькій площі
Черноморские Игры 2018 - XVI Всеукраинский благотворительный детский фестиваль в Скадовске Черноморские Игры 2018 - XVI Всеукраинский благотворительный детский фестиваль в Скадовске

  • Вконтакте
  • Facebook
-->