Наверх
Поиск по сайту:
Автор admin | 29-07-2011, 12:42 | Комментариев: 4 | Прочитано 7909 | Новость доступна на языках:

Змінимо світ на краще 2011 !

Изменим Мир к Лучшему 2011 Изменим Мир к Лучшему 2011 Изменим Мир к Лучшему 2011

Уже кілька років, у липні, ми збираємося однієї потужної командою і працюємо на міжнародному фестивалі "Змінимо світ на краще 2011". Дуже гарний, по справжньому міжнародний фестиваль зібрав цього року 49 делегацій з усього світу. Талановиті діти, знову, незабутньо представляли культуру своїх держав і народів у великому колі друзів і однодумців. Знову, цілі три тижні, в МДЦ Артек, Дитяча Ліга ООН та Фонд Надії і Добра провели масштабне дитячого міжнародна подія. Сотні нових друзів знайшов кожна дитина, що взяв участь у фестивалі Let "s change the world for the better 2011!

Изменим Мир к Лучшему 2011 Изменим Мир к Лучшему 2011 Изменим Мир к Лучшему 2011

І вкотре команда організаторів, під керівництвом режисера Віктора Книша, створила творче диво, гала концерт, чудовий День Миру, в рамках фестивалю Змінимо світ на краще. Кращі дитячі творчі колективи з п'ятдесяти країн світу видали незабутнє барвисте шоу. Шоу, яке зробить добрішим і щасливішим будь-якої дитини. Шоу, де все по дитячому відкрито і емоційно, шоу, де всі учасники настільки професійні, наскільки це тільки можна уявити. І немає потреби когось виділяти з учасників, всі вони молодці! Всі профі! Дякуємо всім тим, хто вже десять років забезпечує і проводить таке потрібне діло і робить дітей щасливішими.

І наскільки щасливіше становишся сам, коли діджїш для такої енергетично зарядженої на позитивні емоції компанії, як Артеківці! Так веселиться, діти вміють тільки в Артеку. Окреме діджейське, величезне Дякую, хочу сказати за Ваші красиві масові танці і Вашу супер підтримку,всім- всім вожатим і усім-усім дітям, усіх таборів МДЦ Артек.  Ви були найближче  до мене на шоу і ваші емоції і ваша радість найбільше підіймала і так відмінний настрій . До зустрічі! З вами радів і відривався - Dj Deluxe

  

 

 

 


    
Kyiv Ball 2018 - Перший Київський бал на Контрактовій площі Kyiv Ball 2018 - Перший Київський бал на Контрактовій площі 
День Добра День Добра
Флешмоб к 25-летию Народной хореографической мастерской "Мальва" Флешмоб к 25-летию Народной хореографической мастерской "Мальва" на парковке перед ТРЦ Терминал в г. Бровары
Автограф-сессия Monatik в Gulliver  Автограф-сессия Monatik в Gulliver
Дитяче свято з Coca Cola  Дитяче свято з Coca Cola
Kids Fashion Day в Fairmont  Kids Fashion Day в Fairmont
Концерт-подтверждение звания "Народный" Творческой мастерской "Мальва"  Концерт-подтверждение звания "Народный" Творческой мастерской "Мальва"
DeluxeSound Life 2015 Наиболее яркие и впечатляющие моменты 2015-го года из жизни компании DeluxeSound

  • Вконтакте
  • Facebook
Hаписал: Knoprubsop, 29 февраля 2012 01:08
Комментариев: 0 Тема:
Гости
Вспомнил лето Артек , Морской ,,,, ААААААААА !!!
Hаписал: Anaspcacyshak, 27 февраля 2012 19:44
Комментариев: 2 Тема:
Посетители
SUPER !!!
Hаписал: Poedridoinved, 25 февраля 2012 14:44
Комментариев: 0 Тема:
Гости
Всем добврое время суток,
Hаписал: Фея, 4 августа 2011 16:28
Комментариев: 39 Тема:
Посетители
Я бы еще поехала,но выросла. Чудесное было лето в Артеке. Вернись мгновенье!
-->