Наверх
Поиск по сайту:
Автор ML | 16-04-2019, 01:15 | Комментариев: 0 | Прочитано 975

XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий

XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий

12-13 квітня у Києві відбувся 2-й тур 17-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри». Оцінювало виступ конкурсантів висококваліфіковане журі у такому складі: Валентин Коваль, Олександр Пономарьов, Альона Савінова, Натела Чхартішвілі-Зацаринна, Олена Мозгова, Віталій Дроздов, Роман Муха.

За рішенням журі до півфіналу 17-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю "Чорноморські Ігри" до Скадовська поїдуть:

XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий

Категорія - Вокалістки (6-10 років)

  1. Бабій Поліна Денисівна, м. Одеса
  2. Бугайчук Дар'я Русланівна, м. Рівне
  3. Кравець Діана Сергіївна, Запорізька обл., м. Бердянськ
  4. Мартинюк Анастасія Владиславівна, м.Київ
  5. Ткач Анна Андріївна, Волинська обл., м.
  6. Луцьк Царюк Вікторія Євгенівна, м. Київ
  7. Федорів Софія Андріївна, м. Івано-Франківськ
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий

Категорія - Вокалістки (11-13 років)

  1. Анжеліна / Макфарлейн Анжеліна Джеймсівна, м. Херсон
  2. Бондаренко Софія Михайлівна, Харківська обл., с. Студенок
  3. Карімі Юлія Джавадівна, м. Київ
  4. Кривенко Дарина Вікторівна, м. Київ
  5. Льопа Єва Олегівна, Полтавська обл., м. Кременчук
  6. МіЛя / Дущак Меланія Семенівна, Дніпровська обл., м. Кривий ріг
  7. Харченко Поліна Сергіївна, м. Харківиїв
  8. Федорів Софія Андріївна, м. Івано-Франківськ
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий

Категорія - Вокалістки (14-16 років)

  1. Валуйська Аліна Олександрівна, Луганська обл., смт Станиця Луганська
  2. Жукова Софія Володимирівна, Київська обл., смт. Бородянка
  3. Завадська Анастасія Володимирівна, Хмельницька обл., м. Нетішин
  4. Левонова Анастасія Миколаївна, Львівська обл., м. Рава-Руська
  5. Остапчук Вікторія Вадимівна, Хмельницька обл., м. Нетішин
  6. Трахтенберг Марія Даніела Аркадіївна, м. Київ
  7. Jane / Решко Іванна Іванівна, Закарпатська обл., м. Мукачево
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий

Категорія – Вокалісти (6-11 років)

  1. Галас Артур Валерійович, Львівська обл., м. Рава-Руська
  2. Мартиненко Ілля Володимирович, Київська обл., м. Обухів
  3. Палійчук Павло Іванович, м. Івано-Франківськ
  4. Федченко Роман Валерійович, м. Чернiгiв
  5. Уманець Єгор Миколайович, м. Одеса
  6. Филимонов Іван Олександрович, м. Харьків
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий

Категорія - Вокалісти (12-16 років)

  1. Березовський Вадим Вікторович, Хмельницька обл., м. Кам′янець-Подільський
  2. Долгий Владислав Вадимович, м. Харкiв
  3. Романів Святослав Мирославович, м. Тернопіль
  4. Савчук Максим Русланович, м. Хмельницький
  5. Свита Кирил Володимирович, Київська обл., м. Буча
  6. Daniel Okaro/Окаро Даніель, м.Одесса
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий
XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий XVII Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри 2019» - II відбірковий тур «Прослуховування» - День другий