Наверх
Поиск по сайту:
Автор ML | 30-03-2019, 19:06 | Комментариев: 0 | Прочитано 858

Список учасників 2-го туру вокального конкурсу XVII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри 2019»

Список учасників 2-го туру вокального конкурсу XVII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри 2019»

Список учасників 2-го туру вокального конкурсу XVII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри 2019»

Категорія «Вокалістки 6-10 років»

1. Могильна Софія Євгенівна, Луганська обл., с. Новопсков

2. Паливода Софія Ігорівна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг

3. Чирва Анна Олексіївна, Полтавська обл., с. Мартинівка

4. Дзюнька Злата Василівна, Львівська обл., м.Рава-Руська

5. Федорів Софія Андріївна, м. Івано-Франківськ

6. Кравець Діана Сергіївна, Запорізька обл., м. Бердянськ

7. Бабій Поліна Денисівна, м. Одеса

8. Мартинюк Анастасія Владиславівна, м.Київ

9. Кірчаллова Аліна Сергіівна, м. Одеса

10. Накрийко Софія Василівна, Львівська обл., с. Солонка

11. Віцан Дарина Олександрівна, м. Київ

12. Ткачук Валерія Олександрівна, м.Вінниця

13. Овчинникова Вероніка Олександрівна, м. Днепр

14. Шкварук Мілана Русланівна, м. Харків

15. Кожокару Елизавета Вікторівна, Запорізька обл., м. Бердянськ

16. Сидорова Дарина Костянтинівна, м.Одеса

17. Киндалюк Олександра Ігорівна, м. Житомир

18. Ярова Софія Вадимівна, м. Херсон

19. Царюк Вікторія Євгенівна, м. Київ

20. Чубатюк Марія Геннадіївна, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський

21. Глущук Марія Іванівна, Київська обл., м. Тетіїв

22. Самойлова Аліна Андріївна, м. Черкаси

23. Ткач Анна Андріївна, Волинська обл., м. Луцьк

24. Кириленко Вероніка Ігорівна, м. Чернігів

25. Лавруша Христина Євгенівна, Дніпропетровська обл., м.Марганець

26. MONIKA/ Глазер Моніка Вікторівна, Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський район, c.Довжок

27. Бугайчук Дар`я Русланівна, м. Рівне

28. Панчук Марія Сергіївна, м. Київ

29. Медіне Куртсеітова, м. Джанкой

Категорія «Вокалістки 11-13 років»

1. Баліцька Катерина, Київська обл., м. Біла Церква

2. Зуєнко Анастасія, Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг

3. Марго/ Тушканова Маргарита Дмитрівна, Донецька обл., м. Маріуполь

4. Закарлюка Аріна Олександрівна, Запорізька обл, м. Пологи

5. Калініна Єлизавета Павлівна, м. Одеса

6. Бондаренко Софія Михайлівна, Харківська обл., с. Студенок

7. Олійник Анни-Ярини Тарасівна , Львівська обл., м. Броди

8. Коломойцева Вероніка Юріївна, м. Херсон

9. Приходько Софія Олексіївна, м. Харків

10. Горяча Вікторія Олександрівна, Львівська обл., Сокальський р- н, м.Угнів

11. Аріана/ Доготар Аріана Юріївна, м. Одеса

12. Туршатова Дар’я Андріївна, м. Херсон

13. Жиркевич Валерія Юріївна, м. Дніпро

14. Легеза Софія Артурівна, м. Харків

15. Бойченко Ярослава Станіславівна, Київська обл., с. Щасливе

16. Старушко Катерина Олександрівна, Запорізька обл., м. Бердянськ

17. МіЛя/ Дущак Меланія Семенівна, Дніпровська обл., м. Кривий ріг

18. Щоголь Анастасія Михайлівна, Донецька обл., м. Маріуполь

19. Полонська Кіра Артемівна, м. Дніпро

20. Льовкіна Катерина Олегівна, м. Хмельницький

21. Шкіденко Софія Григорівна, м. Київ

22. Черничко Кіра /Черничко Кіра Юріївна, Запорізька обл., м. Мелітополь

23. Ульянова Аліса Ігорівна, м. Одеса

24. Усенко Олена Олександрівна, Київська обл., м. Біла Церква

25. Головата Анастасія Петрівна, Житомирська обл., с. Шатрище

26. Карімі Юлія Джавадівна, м.Київ

27. Anasteyshin/ Сизова Анастасія Андріївна, Харківська обл., м. Харків

28. Рудюк Катерина Володимирівна, Донецька обл., м. Світлодарськ

29. Касьянова Кіра Артемівна, м. Київ

30. Таня Олексієнко/ Олексієнко Тетяна Віталіївна, м. Вінниця

31. Черняєва Вірсавія Андріївна, м. Хмельницький

32. Ускова Катерина Максимівна, м. Одеса

33. Тереннікова Ангеліна/Тереннікова Ангеліна Максимівна, Київська обл., м. Вишгород

34. Софія Скварук/ Скварук Софія Романівна, м.Рівне

35. ALEX/ Мазур Олександра Володимирівна, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський

36. Колендзян Владислава Богданівна, Хмельницька обл., м.Кам’янець-Подільський

37. Леусенко Єлизавета Петрівна, м.Київ

38. LIMIRUAR/ Андрейко Єлизавета Сергіївна, м. Київ

39. Євстафꞌєва Марія Олександрівна, м. Херсон

40. Багаєва Наталія Сергіївна, м. Київ

41. Лиса Крістіна Вікторівна, Вінницька обл., м. Хмільник

42. Павленко Анна Павлiвна, м. Чернiгiв

43. Борулько Дар’я Дмитрівна, Миколаївська обл., м.Миколаїв

44. Заєць Карина Русланівна, м. Київ

45. Довбуш Надія Сергіївна, Київська обл., м. Ірпінь

46. Квіточка Катя/ Купіна Катерина Володимирівна, м. Київ

47. Шпирко Христина Андріївна, м.Львів

48. Яндола Каріна Владиславівна, м. Суми

49. Бабаева Арина Эльдаровна

50. ПОЛІНА/ Харченко Поліна Сергіївна, м. Харків

51. Льопа Єва Олегівна, Полтавська обл., м. Кременчук

52. Березовська Поліна Ігорівна, м. Київ

53. Скальська Марія Володимирівна, м. Одеса

54. Дророшенко Єлизавета Віталіївна, м. Суми

55. Анжеліна/Макфарлейн Анжеліна Джеймсівна, м. Херсон

56. Корнута Каріна Володимирівна, Закарпатська обл., м. Ужгород

57. Руснак Анастасія Павлівна, Чернівецька обл., м. Кіцмань

58. Айше-Шерфє Джанаєва, м. Судак

59. Мавіле Мамбетова, м. Бахчисарай

60. Емілія Куртсеітова, м. Джанкой

61. Биданова Аксінья, м. Джанкой

62. Ава Велиляєва, м.Євпаторія

63. Діана Балбєкова, м. Джанкой

Категорія «Вокалістки 14-16 років»

1. Jane/Решко Іванна Іванівна, Закарпатська область, м. Мукачево

2. Катерина Короленко/Короленко Катерина Вікторівна, Київська обл., м. Бровари

3. Катя Ковтун/Ковтун Катерина Юріївна, Чернігівська обл., м. Чернігів

4. Мельник Тетяна Іванівна, Івано-Франківська обл., с. Сівка-Калуська

5. Діана/Горбяк Діана Степанівна, Львівська обл., м. Жовква

6. Корж Аріна Андріївна, Запорізька обл., м. Бердянськ

7. Анастасія/Левонова Анастасія Миколаївна, Львівська обл., м. Рава-Руська

8. Dimaria/Сапожко Діана Ігорівна, м. Київ

9. Новікова Дарина Олегівна, м. Харків

10. Шпак Вікторія Мирославівна, Івано-Франківська обл.,, с. Рудники

11. Валерія/Зайцева Валерія Валеріївна, м. Київ

12. Браташ Ксенія Євгенівна, Херсонська обл., м. Скадовськ

13. Слюсар Мар'яна Русланівна, Вінницька обл., Піщанський р-н

14. Мартинів Таїсія Сергіївна, м. Київ

15. Буткалюк Олена Валентинівна, Миколаївська обл., м. Миколаїв, смт Велика Корениха

16. Гончарук Поліна Володимирівна, Хмельницька обл., м. Нетішин

17. Манузіна Катерина Костянтинівна, Київська обл., м. Біла Церква

18. Жуковська Крістіна Олександрівна, м. Черкаси

19. Зайцева Варвара Олександрівна, м. Одеса

20. Поліщук Божена Леонідівна, Хмельницька обл., м. Славута

21. Трахтенберг Марія Аркадіївна, м. Київ

22. Дашкова Поліна Іллівна, м. Київ

23. Щербакова Софія Ігорівна, м. Харків

24. Карчевська Світлана Вікторівна, м. Тернопіль

25. KAY FLOUD/Федченко Катерина Павлівна, Київська обл., м. Бровари

26. Будицька Єлизавета Олексіївна, м. Луганськ

27. Рязанцева Євгенія Юріївна, Донецька обл., с. Вірівка

28. Валуйська Аліна Олександрівна, Луганська обл., смт Станиця Луганська

29. Тарнавська Марія Сергіївна, м. Одесса

30. Балог Анастасія Сергіївна, Закарпатська обл., м. Мукачево

31. Бойко Олександра Дмитрівна, Хмельницька обл., м. Кам‘янець-Подільський

32. Шелест Надія Сергіївна, Миколаївська обл., м. Миколаїв, р-н. Велика Корениха

33. Жукова Софія Володимирівна, Київська обл., с. Бородянка

34. Завадська Анастасія Володимирівна, Хмельницька обл., м. Нетішин

35. Мурміль Анастасія Ярославівна, Київська обл., м. Буча

36. Чаус Олеся Іванівна, м. Дніпро

37. Гуменна Марія Андріївна, Запорізька обл., Якимівський р-н, смт. Кирилівка

38. Суравцова Анастасія Русланівна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг

39. Балановська Аліса Анатоліївна, Харківська обл., с. Бабаї

40. Остапчук Вікторія Вадимівна, Хмельницька обл., м. Нетішин

41. Аполінарія/Пісарцова Поліна Ігорівна, Харківська обл., м.Дергачі

42. Біляна Мітєва/ Мітєва Біляна Іванівна, Одеська обл., м. Ізмаїл

43. Ридзанич Каріна Максимівна, Київська обл., м. Буча

44. Анастасія/ Федунка Анастасія Ігорівна, м. Івано-Франківськ

45. ALISA/ Панчук Аліса Володимирівна, м. Київ

46. Баліцька Єлизавета Юріївна, Київська обл., м. Біла Церква

47. Саченко Юлія Ігорівна, Київська обл., м. Буча

48. Андруник Дарина Сергіївна, Київська обл., м. Буча

49. Зайкова Олександра Юріївна, м. Харків

50. Margo/ Гільовська Маргарита Олегівна, Хмельницька обл., м. Кам`янець-Подільський

51. Вернигора Вікторія Сергіївна, м. Київ

52. Гриневич Аліна Сергіївна, Житомирська обл., с.Першотравневе

53. Черниш Марія Володимирівна, м. Київ

54. Кічук Олеся Ярославівна, Одеська обл., м. Ізмаїл

55. Забігайло Аліна Василівна, м. Київ

56. Гіль Вікторія Петрівна, м.Львів

57. Міхалевич Анастасія Русланівна, м. Дніпро, смт. Таромське

58. Алучана/ Феджи Олучику Ідабамаду, м. Харків

59. Гуменюк Анна Сергіївна, Волинська обл., м. Ковель

60. Зуб’юк Вероніка Богданівна, Івано-Франківська обл., с. Кривопілля

61. Шимкова Анна Олегівна, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський

62. Cибірцева Катерина Сергіївна, м. Київ

63. Атлас Зоряна Олександрівна, м. Київ

64. Федосова-Саковець Олександра Русланівна, м. Чернівці

65. Морозова Катерина Михайлівна, м. Київ

66. Партика Анжела Андріївна, м. Київ

67. Сабіна Зейтуллаєва, м. Джанкой

68. Аліме Османова, м. Алушта

69. Асіє Абхаірова, м.Сімферополь

Категорія «Вокалісти 6-11 років»

1. Артур/Галас Артур Валерійович, Львівська обл., м. Рава-Руська

2. Уманець Єгор Миколайович, м. Одеса

3. Филимонов Іван Олександрович, м. Харків

4. Рaskovich/Пасько Назар Олександрович, м. Дніпро

5. Мартиненко Ілля Володимирович, Київська обл., м. Обухів

6. Денькович Матфей Іванович, Львівська обл., с. Рясне-Руське

7. Ковтун Данило Дмитрович, Донецька обл., м. Покровськ

8. Федченко Роман Валерійович, м. Чернiгiв

9. Палійчук Павло Іванович, Івано-Франківська обл.,

10. Макаренко Орест Вадимович, м. Чернігів

11. Кіпоть Руслан Михайлович, м. Харків

12. Скальський Микола Володимирович, м. Одеса

13. Красилюк Давид Володимирович, м. Миколаїв

14. Эмір Хадралієв, м. Алушта

Категорія «Вокалісти 12-16 років»

1. Андрусяк Ярослав Ярославович, м. Івано-Франківськ

2. Родін Денис Ігорович, Івано-Франківська обл., с. Вовчинець

3. Подоляк Сергій Володимирович, Івано-Франківська обл., с. Тнодів

4. Вітовець Іван Володимирович, м. Миколаїв

5. Макаренко Євген Андрійович, Запорізька обл., м. Кам'янка-Дніпровська

6. Свита Кирил Володимирович, Київська обл., м. Буча

7. Гавриков Владислав Євгенійович, Херсонська обл., смт. Нововоронцовка

8. Романів Святослав Мирославович, м. Тернопіль

9. Рогальский Ярослав Олександрович, м. Київ

10. Соловйов Олександр Василійович, м. Харків

11. Юрко Птах/ Зубенко Юрій Андрійович, Донецька обл., м. Світлодарськ

12. Присмицький Роман Андрійович, м. Київ

13. Левицький Ігор Богданович, Львівська обл., м. Дрогобич

14. Ярослав Політов/ Політов Ярослав Олександрович, Запорізька обл., м. Енергодар

15. Макс Савчук/ Савчук Максим Русланович, м. Хмельницький

16. Балабанов Олександр Олегович, м. Київ

17. Школьнік Кирило Ігорович, м. Одеса

18. Daniel Okaro/ Daniel Okaro, м. Одеса

19. Долгий Владислав Вадимович, м. Харкiв

20. Березовський Вадим Вікторович, Хмельницька обл., м. Кам′янець-Подільський

21. Терещенко Єгор Денисович, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ

22. Абдельрахім Муаяд Сафуанович, м. Одеса

23. Устянський Максим Олександрович, Кропивницька обл., м. Кропивницький

24. Бекір Аблаєв, м. Феодосія

25. Сервер Карабаєв, смт. Октябрське

Категорія «Вокальні гурти»

1. РінСен , Дніпропетровська обл., м.Нікополь

2. Вокальний квартет Star beams , м.Одеса

3. Marlice, Запорізька обл., м. Бердянськ

4. Дует «Dream», м. Черкаси

5. Перлина&Freedom, м. Черкаси

6. Дует Гламурчик, м. Івано-Франківськ

7. Girls band T.S.U.N.A.M.I, м. Одеса

8. Гурт «ZABAVA», м. Київ

9. Гурт «Funnykids», м. Київ

10. Тріо FUSION ( Фьюжен), Хмельницька обл., м. Кам’янець –Подільський

11. Селфі, м. Дніпро

12. Project19, м. Харків

13. Театр пісні PAPRIKA, м. Київ

14. Тріо SunShine, м. Харків

15. Fabrik.ua dolls, м. Київ

16. Hot Band, , м. Київ

17. K.A.C.H.A.I., м. Київ

18. Маківки, м. Черкаси

19. Фіалочки, м. Черкаси

20. ACADEMIX, м. Київ

21. He.Me.Ya, м. Київ

Категорія «Народний спів»

1. Мокшанська Марта Павлівна, м. Київ

2. Шевченко Поліна Сергіївна, м. Одеса

3. Лесюк Вікторія Андріївна, м. Івано-Франківськ

4. Якименко Юлія Олександрівна, Київська обл., м. Біла Церква

5. Олеся Шаповал/ Шаповал Олеся Сергіївна, Полтавська обл., Гадяцький р-н, с. Сватки

6. Рула Наталя/ Рула Наталія Михайлівна, Хмельницька обл., м. Шепетівка

7. Корнійчук Анна Віталіївна, Черкаська обл., с. Сміла

8. Берест Наталія Сергіївна, м. Суми

9. Соломія/ Лень Соломія Андріївна, Львівська обл., м. Рава-Руська

10. Костюк Влада Вікторівна, м. Київ

11. Коваленко Маріна Сергіївна, Хмельницька обл., м. Нетішин

12. Фурман Валерія Сергіївна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг

13. Демченко Олена Олександрівна, м. Львів

14. Яритик Вікторія Віталіївна, Київська обл., м. Біла Церква

15. Брашован Анна Віталіївна, Полтавська обл., с. Глобине

16. Дует Аліна Анохіна та Катерина Демченко, Донецька обл., м. Краматорськ

 

Прослуховування наживо відбуватиметься 12-13 квітня в Академії Сучасної Освіти А+.


    

  • Вконтакте
  • Facebook
-->