Наверх
Поиск по сайту:
Автор ML | 16-07-2017, 12:37 | Комментариев: 0 | Прочитано 211

XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»

XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»
XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»
XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»

Список півфіналістів XV-го Ювілейного Благодійного фестивалю «Чорноморські Ігри 2017»:

Вокалістки 6-10 років

1. Анюшкіна Марія Андріївна (10 років) Славутич

2. Бабій Поліна Денисівна (8 років) Одеса

3. Гарбузюк Ольга Андріївна (7 років) Київ

4. Довбуш Надія Сергіївна (9 років) Миколаїв

5. Красновецька Даріна Олексіївна (10 років) Вінниця

6. Мартинюк Анастасія Владиславівна (8 років) Київ

7. Чиджан Аліса Ашотівна (10 років) Харків

8. Шаманова Софія Андріївна (6 років) Буча

9. Шегеда Ірина Володимирівна (10 років) Івано-Франківськ

10. Емілія Курстеїтова (9 років) с. Рощине,  АР Крим

XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»
XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»
XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»

Вокалістки 11-13 років

11. Багінська Анастасія Максимівна (12 років) Біла Церква

12. Басилая Нино Давидовна (13 років) Київ

13. Волощенко Єлизавета Юріївна (11 років) Херсон

14. Воронова Анна Ігорівна (13 років) Київ

15. Галицька Даріна Олександрівна (12 років) Харків

16. Жукова Софія Володимирівна (13 років) смт. Бородянка, Київська область

17. Коваленко Вероніка Олександрівна (13 років) Київ

18. Костякіна Єлизавета Євгенівна (13 років) Київ

19. Лозіна Софія Едуардівна (13 років) Київ

20. Олексієнко Тетяна Віталіївна (11 років) Вінниця

21. Пісарцова Поліна Ігорівна (11 років) Дергачі 

22. Село Дара Форатівна (13 років) Київ

23. Трашкальова Ольга Олегiвна (12 років) Миколаїв

24. Шкідченко Софія Григорівна (11 років) Київ

XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»
XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»
XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»

Вокалістки 14-16 років

25. Бекірова Аліє (15 років) смт. Кіровське, АР Крим

26. Бойкова Ніна Володимирівна (14 років) Київ

27. Данілкович Катерина Василівна (15 років) Хмельницький

28. Дюльгер Єлизавета Степанівна (16 років) Одеса

29. Зирянова Дар’я Максимівна (16 років) с. Нові-Петрівці, Київська область

30. Іващенко Ізабелла Робертівна (15 років) Ніжин

31. Кіладзе Марина Джумберівна (16 років) Миколаїв

32. Остапук Дар`я Вікторівна (14 років) Луцьк

33. Терещенко Діана Владиславівна (15 років) Нікополь

34. Третьяк Дар’я Андріївна (16 років) Херсон

35. Юрчило Христина Василівна (16 років) Надвірна

XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»
XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»
XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»

Вокалісти 6-11 років

36. Карабаєв Сєрвєр (10 років) смт. Октябрьське,  АР Крим

37. Клименко Іван Юрійович (11 років) Запоріжжя

38. Кохан Юрій Романович (11 років) Львів

39. Рогальський Ярослав Олександрович (11 років) Херсон

40. Синжеряк Георгій Олександрович (8 років) Харків

Вокалісти 12-16 років

41. Балог Цино Павлович (16 років) Ужгород

42. Шавлюк Арсен Олександрович (12 років) Київ

43. Шевченко Віктор Вячеславович (12 років) Київ

XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»
XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»
XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування» XV Ювілейний Благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри» - II відбірковий тур «Прослуховування»

 Номінація "НАРОДНИЙ СПІВ"

44. Заєць Карина Русланівна (11 років) Київ

45. Костюк Аліна Сергіївна (15 років) Херсон

46. Манузіна Катерина Костянтинівна (12 років) Біла Церква

47. Мітєва Біляна Іванівна (13 років) Ізмаїл

48. Морська Вероніка Василівна (6 років) Біла Церква

49. Рутковська Вікторія Андріївна (15 років) Івано-Франківськ

50. Христюк Валерія В'ячеславівна (11 років) Переяслав- Хмельницький

51. Шаповал Олеся Сергіївна (11 років)  с. Сватки, Полтавська область

Гурти (6-16 років)

52. Дует Денис Довірак та Святослав Стеф’юк, Івано-Франківськ

53. Квартет «Чотири долі», Львів

54. «Острів дитинства», Львів

55. «DSIDE BAND!», Київ

56. «NEON», Київ    


  

  • Вконтакте
  • Facebook
-->