Наверх
Поиск по сайту:
Автор ML | 19-05-2017, 21:08 | Комментариев: 0 | Прочитано 1162

Відродження Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри»

Відродження Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри»

19 травня відбулось підписання трьохстороннього меморандуму про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд».  Меморандум підтверджує наміри щодо проведення з 4 по 6 серпня 2017 року в місті Скадовську Херсонської області ХV ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри».

 

Фестиваль дає додаткову можливість реалізувати політику щодо розвитку і популяризації туризму  на Херсонщині та позиціонування міста Скадовська як головного центру дитячого фестивального руху. Про це розповів Микола Баграєв, президент благодійної організації «Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд».  Всього планується задіяти понад 3 тис. дітей. Організатори очікують на 50 тис. глядачів. Талановиті діти з усіх куточків України будуть змагатись у два етапи віком з 6 до 16 років. Також запрошують до участі дітей з тимчасово окупованого Криму.

 

«Для Херсонщини і Скадовська це можливість отримати додаткову кількість туристів і облдержадміністрація буде сприяти в організації і проведені фестивалю. Тому діти повинні використати шанс аби показати свій талант», - зазначив очільник області Андрій Гордєєв. 

 

Глядачів і учасників фестивалю також чекають зустрічі з зірковими випускниками «Чорноморських ігор», серед яких Тіна Кароль та Надія Дорофєєва.

 

Відродження Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри» Відродження Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри» Відродження Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри»

   

  • Вконтакте
  • Facebook