Наверх
Поиск по сайту:
Автор admin | 22-04-2014, 21:14 | Комментариев: 0 | Прочитано 2378 | Новость доступна на языках:

Mice o'clock

Мінливою київською дниною наші постійні партнери «Art of Mice» зібрали своїх корпоративних клієнтів для того, щоб вкотре презентувати низку нових цікавих можливостей. Цього разу напрямком презентації стала mice-індустрія Великобританії.

Mice o'clock Mice o'clock Mice o'clock
Mice o'clock Mice o'clock Mice o'clock

Місце для презентації було вибране не просто якнайкраще, а ідеально! П’ятнадцятий поверх нового розкішного готелю «City Hotel» в центрі міста, ресторан «Matiss»… Зовсім марно навіть намагатися описати, по-перше, витончений аристократичний інтер’єр, що поєднай у собі галантність класики та зручність сучасності; по-друге, панораму скляної стіни закладу, через яку весь Київ, особливо з його похмуро-сонячним небом, був неперевершений!

Mice o'clock Mice o'clock Mice o'clock

Не обійшлося, звичайно, без почесних гостей. Свої презентації найпопулярніших та новаторських можливостей Старого світу пропонували представники МАУ, мережі готелей «Marriot» та Британського консульства в Україні. Всі присутні отримали не тільки безліч корисної та цікавої інформації, а й силу-силенну призів від організаторів. 

Mice o'clock Mice o'clock Mice o'clock Mice o'clock
Mice o'clock Mice o'clock Mice o'clock

Ваш покірний слуга намагався всіляко підтримувати атмосферу вишуканості музичним матеріалом, а співачка Tori Joy чудовим вокалом підкреслила статусність заходу.

Mice o'clock Mice o'clock Mice o'clock

За словами організаторів, ця зустріч далеко не остання. Тож побачимось!

Нестандартного погляду на звичайні речі!

Олекса Рогозін

 

 


    

  • Вконтакте
  • Facebook