Наверх
Поиск по сайту:

Дев’ятий міжнародний фестиваль «Країна Мрій»

IX Міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій» та компанія «Кока-Кола» традиційно дарують своїм глядачам і учасникам безліч цікавих виступів, майстер-класів, знайомств з новими виконавцями та культурами, конкурсів та розваг.

Лише жива музика, жива історія і культура – усе це наживо, у прямому ефірі на власні очі Ви зможете побачити на цій сторінці http://krainamriy.com/online в інтернет-трансляції з головної сцени фестивалю на Співочому полі.

Коли чудовий настрій, неперевершена атмосфера і вибух емоції, хочеться співати на повні груди, танцювати, ділитися радістю зі своїми друзями. Для всіх шанувальників «Країни Мрій» цього року знову упродовж обох фестивальних днів на Співочому полі буде працювати відкрита WiFi-зона! Отож приходьте та насолоджуйтесь фестивалем, фотографуйтесь, пишіть, постіть – діліться своїми враженнями та емоціями з друзями та знайомими. І нехай нас стає більше!

Дивіться пряму олнай-трансляцію концертів з головної сцени фестивалю 22 та 23 червня з 18.00. Будьте частиною фестивалю за будь-яких умов і за будь-якої погоди!

Адреси сторінок онлан-трансляцій:
на нашому сайті: http://deluxesound.com.ua/news/705-devyatiy-mzhnarodniy-festival-krayina-mry.html
Альтернативна сторінка перегляду:
http://web-kontora.ua/kraina-mriy
Где: Украина, Киев
Место проведения: Співоче поле
Время: 23-06-2012
Опубликовать

-->