Наверх
Поиск по сайту:

Мотофестиваль

VI мотофестиваль «Тачанка»! состоится 03 - 05 августа в Каховке! В эти дни в городе пройдет множество интересных мероприятий, на которые с нетерпением ждут байкеры, музыканты, зрители со всех регионов нашей страны и из-за границы!

Мотофестиваль «Тачанка 2012»
Найяскравіша, наймастабніша та просто незабутня фестивальна подія літа в відбудеться 03-05 cерпня 2012 року в Каховці! У ці дні в місті пройде безліч цікавих заходів, на які з нетерпінням чекають байкери, музиканти, глядачі з усіх регіонів нашої країни та з-за кордону!

Отже, зустрічаємо у Каховці - VІ мотофестиваль «Тачанка»!
Як і у минулому році, відкриття фестивалю відбудеться на території колишнього міського пляжу та бази відпочинку «Чисті пруди».

Що ж змінилося? Давайте порівняємо!
2007 р. – І міжрегіональний мотофестиваль «Тачанка. Байкери проти наркоманії та Сніду», який набув статус міжрегіонального. На фестивалі - 90 байкерів з 7 регіонів України. Девіз фестивалю: «Незалежність понад усе!».
2008 р. – ІІ міжрегіональний мотофестиваль «Тачанка. Єднаємося заради здоров’я», який набув статусу Всеукраїнського. На байкфест приїхали 147 байкерів з 27 міст та 14 областей України. Завітали, навіть, гості з Німеччини (Ганновер) та Угорщини! Головна ідея мотофестивалю – пропаганда здорового способу життя, безпеки руху на дорогах, популяризація сучасної музики та байккультури.
2009 рік – ІІІ Всеукраїнський мотофестиваль «Тачанка-2009. Єднаємося заради здоров’я». Головна ідея фестивалю – пропаганда такого чудового хобі, як захоплення «сталевим конем», адже це один із способів здорового життя. Мета – показати всім, як чудово подорожувати на мотоциклах, бачити світ та намагатися зробити його ще кращим, відчувати, що поруч з тобою твої друзі-байкери, які завжди підтримають тебе.
2010 рік - ІV Всеукраїнський мотофестиваль "Тачанка-2010", девізом якого став заклик «Додай своє місто на карті «Тачанки»! Торік ідеєю організаторів була своєрідна презентація Каховки, як легендарного міста, привітного, зеленого та затишного!
2011 рік - V мотофестиваль «Тачанка» Девіз фестивалю : «Hacuna Matata!», тобто життя без проблем, хоча б на час проведення фестивалю. . На фестивалі – 600 байкерів з 18 регіонів України та 5 краін світу.
Где: Украина, Каховка
Место проведения: Каховка
Время: 05-08-2012
Опубликовать

-->