Наверх
Поиск по сайту:

Santa Muerte Carnival 2019

19 та 20 липня на території Арт-завод Платформа відбудеться фестиваль Santa Muerte Carnival. Подію від Ulichnaya Eda організують у стилі карнавалу, який щорічно проходить у Мексиці.

На два дні локація Арт-завод Платформа перетвориться на мексиканське місто La Platforma, зі своїм мером та мешканцями. Перших 400 відвідувачів на вході зустріне сам голова міста разом з музикантами та пригостить текілою. Після цього – проведе екскурсію поселенням і розповість про найкращі локації для фото.

Обидва дні фестивалю працюватимуть такі сцени: головна на Piazza 1, акустична на Зеленці, а також з DJ-station перед Арт-домом. На останній гості зможуть знайти «найстарішого жителя Потойбіччя» – «Черепа» заввишки три з половиною метри.

КАРНАВАЛЬНА ХОДА ТА ВОГНЯНЕ ШОУ триватиме з 22:00 до 22:30 і завершиться біля головної сцени на Piazza 1. Одразу після ходи розпочнуться виступи хедлайнерів карнавалу. 19 липня для гостей співатиме Michelle Andrade, а 20 – Rumbero’s.

На фестивалі організатори обіцяють встановити 50 ТОЧОК ФУДКОРТУ. Мексиканську кухню представлять 10 ресторанів: El Lucador, Me Gusta, TAKi BULO, Taco House, Tequila House, Arizona Tacos, Ambrosia Gourmet, Smoked mexico, Mexicano’s tochkas, Soul kitchen.
Где: Україна, Київ
Место проведения: Арт-завод Платформа
Время: 20-07-2019
Опубликовать

-->