Наверх
Поиск по сайту:

Kyiv Ball 2018

Площа Контрактів на два дні стане центром танцювального Києва. Це буде найбільший дансинг столиці! 1 та2 червня кожен бажаючий може знайти собі пару і спробувати опанувати прості танцювальні композиції.

В рамках Київського балу відбудеться відразу декілька проектів, флешмобів і навіть буде встановлено рекорд з вальсу, а ще - майстер-класи відомих хореогафів, жива музика, зіркові виконавці.

Програма першого Київського балу:

1 червня
Початок о 15.00
Яскравий музичний пролог літа у центрі старого міста з Київським академічним муніціпальним духовим оркестром, популярними артистами, радіоведучими «Нашого радіо» та спеціальними зірковими гостями від радіо-групи медіа холдингу UMH.

16.30-17.15
Київський вальс об’єднує Україну!
Просто на площі надзвичайне видовище - встановлення рекорду України! Більше тисячі дітей з усіх областей країни беруть участь у великому флешмобі, одночасно танцюють вальс. Серед учасників, зокрема, діти-переселенці з Донбасу та Криму.

З 17.15 Контрактова перетворюється на гігантську танцювальну площу для усіх бажаючих. Ви не вмієте танцювати? Ви помиляєтесь! Зіркові хореографи навчать вас вальсу та сальсі просто зараз. Вперше в історії міста – танцювальні майстер-класи просто неба у центрі Києва для усіх, хто прийшов на площу. Романтика київського літа. Що може бути краще?

З 19.00 хіт-парад танцювальної музики. Спеціальні гості вечора - Kishe, групи «Клей Угрюмого», Real O та інші.
Спецпроект Київського балу – відкриваємо нові зірки просто зараз! Онлайн-відбір представників від України на Міжнародний фестиваль популярної музики «Берлінська перлина».

2 червня

Початок о 13.00
Мелодії літа в Києві. Жива музика, відомі виконавці.
Вальс аматорів з усієї України та інших країн - міжнародний проект за участю колективів срібного віку.

З 15.00
«Літо! Танцюй!» Проект радіо «Ретро FM». В ефірі та на площі - зірки спорту, естради, кіно та телебачення. Під мікс популярної музики станеться багато сюрпризів, автограф-сесій, просто небанальних зустрічей у центрі старого міста.

18.00-19.00
Шанування переможців 20-го ювілейного турніру з футболу «Шкіряний м’яч»

19.00-22.00
«Танцюй!»
Великий відкритий дансінг популярних танців за участю дебютантів і зірок Віденського балу в Києві. Майстер-класи відомих хореографів для усіх бажаючих. Романтичні побачення на Подолі – флешмоб з листівками та приємними знайомствами, чарівна музика, відкриті майданчики київських кафе. Ми усі разом створимо та запам’ятаємо ці два танцювальні вечори у центрі міста.

Захід безкоштовний.
Где: Україна, Київ
Место проведения: Контрактова площа
Время: 02-06-2018
Опубликовать

-->