Наверх
Поиск по сайту:
19 грудня в Києві на Майдані Незалежності відбудеться святкування дня Святого Миколая.

Об 11 годині 19 грудня на Майдані Незалежності розпочнеться святкове дійство.

Окрім того, на головній площі Києва відбудеться парад-маскарад, в якому візьмуть участь актори Київського академічного муніципального духового театру.
11.00-11.15 - Прибуття Символічного новорічного світла до КМДА. Перед входом до КМДА..

11.15-11.18 - Олександр Попов передає Новорічне світло (посох) діткам-ангелочкам, які мають доставити його до районних ялинок.

Концерт на Майдані Незалежності
12.15-13.00 -

Біля сцени: Робота ігрових майданчиків. Конкурси, інтерактивні забави з гостями свята.

На центральному концертному майданчику в формі радіоефіру програма «Нехай здійсняться дитячі мрії». Інтерв’ю з гостями свята, дітьми, проведення акції «Пошта Святого Миколая» та інше.

Святковий DJ парад з масовими танцями.

13.00-13.13- Ігрова розминка з інтерактивними іграми з глядачами

13.00-14-30- Концертна програма від компанії Таврійскі Ігри та фестивалю Чорноморські Ігри + Привітання зі святом Святого Миколая від КМДА та Міністерства культури і туризму.

14.35-17.00 - Програма міністерства культури України - 20 колективів, загальна кількість артистів 300
05-12-2010Birthday Party
3-4 декабря, Бровары, ночной клуб Позитив, празднует свой день рождения и проводит для своих друзей Pozitive Birthday Party. 3 декабря, будет открыт новый лаунж-бар, зал- терасса. Владельцы , в очередной раз, показывают, что не сидят на месте. а развиваются по лучшим канонам клубных традиций.. 4 декабря в День рождения клуба Pozitiv , выступят Тамерлан и Алёна Омаргалиева. Вот несколько кадров нового зала, ещё в период монтажа оборудования
Deluxe Карта ↓
РЕКЛАМА ↓
СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ ↓-->