Наверх
Поиск по сайту:
Смакуй літо разом з нами на СМАЧНОFEST vol.2, 25-26 липня в Українському домі на Європейській площі
16 липня ТРЦ «Gulliver» пропонує неформальне спілкування із київсько-закарпатським гуртом БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ (Without Limits).

Чекаємо вас у ТРЦ Gulliver о 19:00 (5-й поверх, літня тераса). Вхід вільний!
Запрошуємо провести свій вечір надзвичайно роково, слухаючи сучасну українську музику! ТРЦ «Gulliver» та Просто Ради.О за підтримки українського сайту про світ моди L'Officiel Ukraine щочетверга влаштовують фан-зустрічі з улюбленими виконавцями.

Цього четверга до ТРЦ Gulliver завітає одеський рок-гурт Epolets, який відомий своїм унікальним фірмовим саундом. Хлопці багато експериментують у різноманітних стилях тріп-хоп, панк-рок, хард-рок, навіть включають в свої пісні нотки діско та блюза. Приходь та заряджайся драйвом!
Чекаємо вас у ТРЦ Gulliver 9 липня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса)
Запрошуємо усіх любителів сучасної музики провести разом чудовий літній вечір! ТРЦ «Gulliver» та "Просто Раді.О" за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com щочетверга влаштовують фан-зустрічі з улюбленими виконавцями.

Цього четверга до ТРЦ Gulliver завітає молода автор-виконавиця, що співає у стилі соціальний інді-поп про реальне життя українців, Marija Cheba. Співачка вже отримала визнання від провідних радіостанцій країни, а музичні критики вносять її до десятки нових імен української сцени.

Приходьте та отримайте море позитивних емоцій та гарного настрою!

Чекаємо вас у ТРЦ Gulliver 2 липня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса).
25 червня квартирник у ТРЦ Gulliver з київським гуртом 5 Vymir.

ТРЦ Gulliver та "Просто Раді.О" за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com запрошують усіх цінителів якісної української музики на зустріч з гуртом 5 Vymir.

Музична група 5 Vymir була створена у недалекому 2006 році. Їх музика звучить на зламі Indie-rock, brit-pop та psychedelic, а проникливі україномовні тексти чудово поєднуються з британськими традиціями звуку.
Не прогавте нагоди поспілкуватися з музикантами і чудово провести вечір. Чекаємо на Вас у ТРЦ Gulliver 25 червня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса), вхід вільний.
Наступного четверга ТРЦ Gulliver традиційно запрошує усіх меломанів на зустріч з улюбленими виконавцями. Гостями чергового квартирника буде гурт Fontaliza.

Чекаємо на вас 18 червня, о 19:00 (5-й поверх, літня тераса).
Наступного четверга, 11 червня, у ТРЦ Gulliver квартирник з гуртом "ТНМК".

Чекаємо всіх меломанів на атмосферне дійство, організоване ТРЦ Gulliver та "Просто Раді.О" за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com, у ТРЦ Gulliver 11 червня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса).

Приходьте і отримайте море позитивних емоцій та гарного настрою від фан-зустрічі з зірками у невимушеній і теплій атмосфері за чашкою кави!
3-6 июня 2015 состоится XXVII Международная агропромышленная выставка «АГРО-2015» , которая по праву заслуживает всемирного признания уже много лет.

«АГРО» - крупнейшая агропромышленная выставка Восточной Европы, важнейшее общегосударственное мероприятие в АПК Украины.

«АГРО-2015» - это:
• более 1100 участников из 14 стран
• наибольшее среди аналогичных мероприятий число посетителей, среди которых первые лица государства, руководство АПК всех регионов Украины, топ-менеджеры и специалисты предприятий АПК
• самый эффективный способ выхода на украинский аграрный рынок
Наступного четверга, 4 червня, у ТРЦ Gulliver квартирник з гуртом KRUGERS.

Чекаємо всіх меломанів на атмосферне дійство, організоване ТРЦ Gulliver та "Просто Раді.О" за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com, у ТРЦ Gulliver 4 червня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса).

Приходьте і отримайте море позитивних емоцій та гарного настрою від фан-зустрічі з зірками у невимушеній і теплій атмосфері за чашкою кави!
Інтерактивний освітній фестиваль

АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Змінимо світ!

27–31 травня 2015 року

Дитячий фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ – міждисціплінарний освітній проект для дітей та підлітків, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Краіна зазнає потужних змін, формуються нові цінності і усвідомлення того, що наше маибутнє – у руках наших дітеи.

Завдання проекту – продемонструвати найбільш ефективні та прогресивні напрацювання, широку палітру інноваційних підходів до позашкільної освіти в Україні.

Його мета – відкрити нові можливості для розвитку молодої генерації українців, наповнити життя дітей позитивними емоціями та натхненням, змістити акценти від переживань, пов’язаних з ситуацією в країні, до радості творчості, пізнання та отримання нових вражень.

Основною темою фестивалю є гасло «ЗМІНИМО СВІТ!», а усім учасникам фестивалю пропонується підготувати свої проекти у відповідності до даної тематики.

Фестиваль «Арсенал Ідей» на декілька днів перетворить Мистецький Арсенал на розмаїтий гомінкий майданчик для пізнання світу, а неповторна атмосфера музейного простору під старовинними склепіннями Мистецького Арсеналу спонукатиме до розвитку креативного мислення, творчості, дружнього пізнавального сімейного дозвілля.

В основі фестивалю – ідеї Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ в Мистецькому Арсеналі, який вже третій рік поспіль ставить своїм завданням створення простору для стимулювання активного світосприйняття та креативного мислення, творчих та наукових пошуків, досліджень, генерування ідей, всебічного розвитку дітей та підлітків.
Проект є своєрідним експериментом та реалізовується спільними зусиллями виключно за рахунок коштів, зібраних Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» разом з партнерами та благодійниками.
АРСЕНАЛ ІДЕЙ продемонстрував чудовий досвід ефективної колаборації широкого кола партнерів у створенні різнонаправлених освітніх та соціальних програм.

Фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ, зосереджуючи на одній території велику кількість цікавих, різноманітних за формою і змістом активностей, дозволить продемонструвати ефективність використання нових форм позашкільного навчання дітей та зацікавить не лише широку аудиторію відвідувачів, але і професійну спільноту – фахівців сучасних освітніх центрів, інституцій, громадських ініціатив, що спрямовують свою діяльність на розвиток позашкільної освіти в Україні.

Організатори:
НКММК «Мистецький Арсенал»
Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

Стратегічні партнери:
Український центр розвитку музейної справи
Мала академія наук України

У ПРОГРАМІ ФЕСТИВАЛЮ:

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР
міжмузейний проект «МІСТО МУЗЕЇВ» – освітні програми для дітей від українських музеїв / спільно з Українським центром розвитку музейної справи
освітня програма з мистецтва / майстер-класи, творчі воркшопи, мистецькі акції від українських митців, галерей, освітніх центрів;
виставки дитячих творів від дитячих студій;
виставка ляльок та майстер-класи зі створення авторської ляльки;
мистецтво створення та історія костюма;
мистецтво пісочної анімації

ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОСТІР
книжковий ярмарок від дитячих видавництв;
програма цікавих зустрічей /дискусії, поетичні вечори, презентації нових книжок
книжкові майстер-класи та літературні активності

МЕДІАПРОСТІР
кінопрограма для дітей та підлітків
програма мультфільмів та майстер-класи зі створення мультфільмів
фотостудії / майстер-класи від фотографів

МУЗИЧНА СЦЕНА
виступи дитячих колективів
майстер-класи з вокалу, хореографії, пантоміми від дитячих центрів та студій
тренінги «Як стати діджеєм» та дискотека для дітей і підлітків

ТЕАТРАЛЬНА СЦЕНА
театральні вистави
театральні студії / уроки акторського мистецтва, риторики, сценографії
виступи та майстер-класи театру тіней
наука фокусів

НАУКОВИЙ ПРОСТІР / МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
наукові студії - ІнженеріяLab, РобоLab, ЕкоLab, ЕнергіяLab
виставка-презентація дитячих винаходів «Майбутнє України»
виставка «Картини зі світу науки»
хакатони молодіжного конструкторского бюро «Geek Workspace»
майстер-класи та квести - археоQuest, геоQuest, метеоритQuest
простір робототехніки
програмування та творчість за допомогою цифрових технологій
ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПРОВІДНИХ ДИТЯЧИХ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ УКРАЇНИ
від освітніх центрів, наукових студій та клубів

ІГРОВИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРОСТІР
інтелектуальні ігри та змагання /з розвитку розумових здібностей дитини, абстрактно-логічного мислення, уваги та пам’яті
чемпіонат по швидкісній збірці Кубіка Рубіка
ярмарок цікавих речей та розвиваючих ігор

ПРОСТІР АРТ-ТЕРАПІЇ ТА ПРОГРАМА ДЛЯ БАТЬКІВ
заняття з арт-терапії для дітей та батьків
програма для батьків та педагогів від українських психологів

ПРОСТІР ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ДОЗВІЛЛЯ
освітній дитячий та пізнавальний сімейний туризм
майстер-класи зі спортивного туризму
спортивні інновації та активності для дітей
майстер-класи з кулінарії та арт-кулінарія / активності від відомих телепроектів

БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА

Інформація про Перший фестиваль "Мир у дитячих долонях" у 2014 році за посиланням: http://artarsenal.in.ua/event143.html та http://art-arsenalfund.org/news/?id=147

МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ
вул. Лаврська 12
Тел./факс: +380 44 288 52 25
artarsenal.in.ua
facebook.com/Mystetskyi.Arsenal

ПРЕС-ЦЕНТР МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ
pressa@artarsenal.in.ua
Тел.: +380 44 288 52 26
-->