Наверх
Поиск по сайту:
31-10-2015Halloween
Halloween в ТРЦ Ocean Plaza
31-10-2015Halloween
Праздник творчества и фантазии «Хеллоуин» в ТРЦ «Караван»
10 вересня ТРЦ «Gulliver» та Просто Ради.О за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com традиційно запрошують усіх любителів сучасної української музики на фан-зустрічі з улюбленими виконавцями.

Цього тижня до ТРЦ Gulliver завітає Рожден Анусі (ROZHDEN) - молодий і талановитий виконавець, музичний продюсер і герой нашого времни.

Фіналіст «Голосу» і вихованець Діани Арбеніної впевнено займає своє місце на сцені, спілкуючись зі своїм слухачем на взаємно зрозумілій мові з правильним звучанням. Сингл Рождена «Знаєш» посів першу сходинку в російському iTunes, а його дебютний альбом «Правда» чекає розширеного перевидання.

Чекаємо вас у ТРЦ Gulliver о 19:00 (5-й поверх, літня тераса). Вхід вільний!
3-го вересня ТРЦ «Gulliver» та Просто Ради.О за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com традиційно запрошують усіх любителів сучасної української музики на фан-зустрічі з улюбленими виконавцями.

Цього тижня до ТРЦ Gulliver завітає гурт ЛЮМЬЕР (LUMIERE). Хлопці дадуть відповіді на будь-які ваші питання, та заспівають про те, що «что-то приближается».
Запрошуємо провести свій вечір надзвичайно роково, слухаючи сучасну українську музику! ТРЦ «Gulliver» та Просто Ради.О за підтримки українського сайту про світ моди L'Officiel Ukraine щочетверга влаштовують фан-зустрічі з улюбленими виконавцями.

Цього четверга до ТРЦ Gulliver завітає гурт SECRET AVENUE, що презентує унікальне звучання, вміло поєднуючи стилі електропоп та гітарне інді.

Чекаємо вас у ТРЦ Gulliver 20 серпня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса).
Вы любите большие гуляния!? Мы приглашаем Вас на музыкальную свадьбу!На Большой свадьбе споют: Наталья Могилевская, Виталий Козловский, Неангелы, Мята, БангладешЪ, Виктор Павлик, Эрика, Олег Винник, Братья Борисенко, Светлана Тарабарова, Авиатор, Потап и группа Mozgi, а также другие любимые артисты придут поздравить молодых и порадовать гостей. Места хватит всем!В списке артистов возможны изменения.Событие состоится 15 августа на Певческом поле в Киеве c 14 до 18 часов. Входной билет: 80 грн. (без мест)
Запрошуємо провести свій вечір надзвичайно роково, слухаючи сучасну українську музику! ТРЦ «Gulliver» та Просто Ради.О за підтримки українського сайту про світ моди L'Officiel Ukraine щочетверга влаштовують фан-зустрічі з улюбленими виконавцями.

Цього четверга до ТРЦ Gulliver завітає київський гурт NRavitsa Planet (Нравится Плэнет). Колектив зіграв на багатьох українських фестивалях (ГогольFest, Free Games, BioFest, Music Avia Bike, StreetBall-Fest) і став частим музичним гостем «StandUp UA» в столичному клубі Atlas.

Чекаємо вас у ТРЦ Gulliver 13 серпня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса)
6 серпня ТРЦ «Gulliver» та Просто Ради.О за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com традиційно запрошують усіх любителів сучасної української музики на фан-зустрічі з улюбленими виконавцями.

Цього тижня до ТРЦ Gulliver завітає Артем Пивоваров (Art Rey) - молодий і талановитий виконавець, пісні якого можуть змусити плакати або сміятися, веселитися чи сумувати, переживати найрізноманітніші емоції, але точно не байдужість.
01-08-2015EcoFEST
Яка країна вшанована почесним званням «найзеленішої у світі»? Які побутові предмети щоденного вжитку зроблені зі вторинної сировини? Та й загалом: як жити у гармонії з природою, якщо ти мешканець сучасного мегаполісу?

Відповіді на ці, та інші, не менш цікаві запитання ви знайдете, відвідавши «EcoFEST» у ТРЦ Gulliver.

Протягом eco-friendly фестивалю на вас чекають пізнавальні розваги, цікаві ігрові завдання, майстер-класи із надання «другого життя» вторинній сировині, тематичний еко-ярмарок, екологічний інтерактив та багато інших цікавинок.

Чекаємо на вас у ТРЦ Gulliver 1 серпня 2015 року.
SOCIAL CLASSES - альтернативний київський гурт. Проект з'явився відносно недавно, але вже встиг завоювати всеукраїнську популярність. Музичні критики встигли охрестити групу «Відкриттям київської альтернативної сцени» Серед досягнень музикантів - пісня «Розум», яка стала офіційним гімном чемпіонату України з баскетболу, а також скандально відоме відео «Сирени».

Чекаємо вас у ТРЦ Gulliver 30 липня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса)
-->