Наверх
Поиск по сайту:
SOCIAL CLASSES - альтернативний київський гурт. Проект з'явився відносно недавно, але вже встиг завоювати всеукраїнську популярність. Музичні критики встигли охрестити групу «Відкриттям київської альтернативної сцени» Серед досягнень музикантів - пісня «Розум», яка стала офіційним гімном чемпіонату України з баскетболу, а також скандально відоме відео «Сирени».

Чекаємо вас у ТРЦ Gulliver 30 липня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса)
Смакуй літо разом з нами на СМАЧНОFEST vol.2, 25-26 липня в Українському домі на Європейській площі
16 липня ТРЦ «Gulliver» пропонує неформальне спілкування із київсько-закарпатським гуртом БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ (Without Limits).

Чекаємо вас у ТРЦ Gulliver о 19:00 (5-й поверх, літня тераса). Вхід вільний!
Запрошуємо провести свій вечір надзвичайно роково, слухаючи сучасну українську музику! ТРЦ «Gulliver» та Просто Ради.О за підтримки українського сайту про світ моди L'Officiel Ukraine щочетверга влаштовують фан-зустрічі з улюбленими виконавцями.

Цього четверга до ТРЦ Gulliver завітає одеський рок-гурт Epolets, який відомий своїм унікальним фірмовим саундом. Хлопці багато експериментують у різноманітних стилях тріп-хоп, панк-рок, хард-рок, навіть включають в свої пісні нотки діско та блюза. Приходь та заряджайся драйвом!
Чекаємо вас у ТРЦ Gulliver 9 липня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса)
Запрошуємо усіх любителів сучасної музики провести разом чудовий літній вечір! ТРЦ «Gulliver» та "Просто Раді.О" за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com щочетверга влаштовують фан-зустрічі з улюбленими виконавцями.

Цього четверга до ТРЦ Gulliver завітає молода автор-виконавиця, що співає у стилі соціальний інді-поп про реальне життя українців, Marija Cheba. Співачка вже отримала визнання від провідних радіостанцій країни, а музичні критики вносять її до десятки нових імен української сцени.

Приходьте та отримайте море позитивних емоцій та гарного настрою!

Чекаємо вас у ТРЦ Gulliver 2 липня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса).
25 червня квартирник у ТРЦ Gulliver з київським гуртом 5 Vymir.

ТРЦ Gulliver та "Просто Раді.О" за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com запрошують усіх цінителів якісної української музики на зустріч з гуртом 5 Vymir.

Музична група 5 Vymir була створена у недалекому 2006 році. Їх музика звучить на зламі Indie-rock, brit-pop та psychedelic, а проникливі україномовні тексти чудово поєднуються з британськими традиціями звуку.
Не прогавте нагоди поспілкуватися з музикантами і чудово провести вечір. Чекаємо на Вас у ТРЦ Gulliver 25 червня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса), вхід вільний.
Наступного четверга ТРЦ Gulliver традиційно запрошує усіх меломанів на зустріч з улюбленими виконавцями. Гостями чергового квартирника буде гурт Fontaliza.

Чекаємо на вас 18 червня, о 19:00 (5-й поверх, літня тераса).
Наступного четверга, 11 червня, у ТРЦ Gulliver квартирник з гуртом "ТНМК".

Чекаємо всіх меломанів на атмосферне дійство, організоване ТРЦ Gulliver та "Просто Раді.О" за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com, у ТРЦ Gulliver 11 червня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса).

Приходьте і отримайте море позитивних емоцій та гарного настрою від фан-зустрічі з зірками у невимушеній і теплій атмосфері за чашкою кави!
3-6 июня 2015 состоится XXVII Международная агропромышленная выставка «АГРО-2015» , которая по праву заслуживает всемирного признания уже много лет.

«АГРО» - крупнейшая агропромышленная выставка Восточной Европы, важнейшее общегосударственное мероприятие в АПК Украины.

«АГРО-2015» - это:
• более 1100 участников из 14 стран
• наибольшее среди аналогичных мероприятий число посетителей, среди которых первые лица государства, руководство АПК всех регионов Украины, топ-менеджеры и специалисты предприятий АПК
• самый эффективный способ выхода на украинский аграрный рынок
Наступного четверга, 4 червня, у ТРЦ Gulliver квартирник з гуртом KRUGERS.

Чекаємо всіх меломанів на атмосферне дійство, організоване ТРЦ Gulliver та "Просто Раді.О" за підтримки українського сайту про світ моди officiel-online.com, у ТРЦ Gulliver 4 червня о 19:00 (5-й поверх, літня тераса).

Приходьте і отримайте море позитивних емоцій та гарного настрою від фан-зустрічі з зірками у невимушеній і теплій атмосфері за чашкою кави!
-->